2020 m. spalio 8-10 dienomis Tauragėje vyko Lietuvos jaunučių bokso čempionatas rajonų tarpe. Šios varžybos turėjo vykti Naujojoje Akmenėje, bet iki varžybų likus porai dienų, dėl siaučiančios pandemijos buvo atšaukti renginiai. Varžybas prisiėmė organizuoti Tauragės miesto treneris.

Biržiečiai iš šio čempionato grįžo iškovoję prizines vietas.

Nojus Stanišauskas svorio kategorijoje iki 34 kg užtikrintai tapo čempionu. Vaikinas savo svorio kategorijoje yra ryškus Lietuvos bokso lyderis, todėl tikimasi, kad Nojus kitais metais dalyvaus Europos jaunučių čempionate.

Kitas perspektyvus Biržų boksininkas Karolis Jakubonis, kuris kovojo kategorijoje iki 37 kg, taip pat tapo šių varžybų čempionu. Karoliui teko kovoti su dviem metais vyresniais kovotojais, tačiau vaikinas juos įveikė ir tapo nugalėtoju.

Svorio kategorijoje iki 62 kg Erikas Bogdanas irgi tapo čempionu. Erikas, pasižymintis fizine jėga, ne vienam Lietuvos bokso treneriui ir varžovui paliko įspūdį po šių varžybų.

Svorio kategorijoje iki 46 kg Tomas Noreika liko antroje vietoje. Tomas tik finale nusileido daugiau patirties turinčiam tauragiškiui. Vaikinas padarė didelę pažangą nuo to laiko, kai pradėjo lankyti bokso treniruotes. Bokso treneris Virgilijus Stapulionis teigia, kad vaikino sportinė pradžia buvo nelengva, o dabar Tomas jau lipa į ringą ir iškovoja pergales. Jei yra noras, tai galima pasiekti labai daug.

Laurynas Narvydas svorio kategorijoje iki 56 kg, labai lygioje kovoje nusileido varžovui ir tenkinosi antra vieta. Vaikinas dar tik kelis mėnesius lanko bokso treniruotes, bet šiose varžybose parodė savo užsispyrimą.

Vakaris Kiseliūnas, vienas perspektyviausių biržiečių, nors dar per jaunas dalyvauti tokiose varžybose, tačiau noras tobulėti nugalėjo ir buvo leista jam dalyvauti šiose varžybose. Vakaris (28 kg) iškarto pateko į finalą, kur kovojo su penkiais kilogramais sunkesniu varžovu (33 kg). Po kovos vienas teisėjas pergalę skyrė biržiečiui, o du teisėjai varžovui. Nors vaikinas neiškovojo pergalės, bet gavo didžiulės sportinės patirties.

Jaunių (15-16 m.) amžiaus grupėje svorio kategorijoje virs 80 kg Donatas Baltušis iškovojo antrąją vietą, finale nusileidęs Tauragės miesto atstovui.

Jaunuosius sportininkus treniruoja treneris Virgilijus Stapulionis.

Biržų rajono  kūno kultūros ir sporto centras.  Įmonės kodas 304195675.  Pavedimų ir paramos atsiskaitomoji sąskaita  Luminor Bank AB  LT114010051003678438.

Biržų r. sav. Biržų m. LT 41175 Rotušės g. 2,  tel.faksas numeris 8 450 32295, el. paštas: direktorius@bkksc.lt  www.bkksc.lt