IMG_20210522_215512_547.jpg

2021 m. gegužės 18-22 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos jaunimo bokso čempionatas (g. 2003-2004 m.). Šiame čempionate dalyvavo ir sportininkai (keturi vaikinai ir viena mergina) iš Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro, kurie sportuoja ir bokso klube „Terminator”. Iki šiol Biržų boksininkams šioje amžiaus grupėje dar nebuvo pavykę iškovoti medalių Lietuvos čempionatuose, o iš šio čempionato biržiečiai namo parvežė du bronzos medalius. 

Gabrielė Šernaitė (iki 64 kg) puikiai kovojo su vyresnėmis sportininkėmis, nes tik nuo šių metų atstovauja jaunimo amžiaus grupėje, ir iškovojo trečiąją vietą.

Vaikinų grupėje Naglis Petrėnas (iki 81 kg) taip pat iškovojo trečiąją vietą. 

Kitiems sportininkams - Lukui Simonaičiui (iki 60 kg), Tomui Kublinskui (iki 64 kg) ir Erikui Kiseliūnui (iki 69 kg) - pritrūko patirties ir prizinių vietų iškovoti nepavyko. Tomui Kublinskui labai nedaug trūko iki prizinės vietos. Lemiamoje kovoje daugelis matė Tomo pergalę, kas būtų garantavę vietą pusfinalyje, tačiau teisėjo sprendimas buvo nepalankus biržiečiui.  

Treneris Virgilijus Stapulionis džiaugėsi, kad su kiekvienomis varžybomis sportininkai įgauna vis daugiau patirties ir, žinoma, ieško savo klaidų, kurias stengiasi kuo greičiau taisyti. 

Iki vasaros atostogų boksininkai dar planuoja vykti į Lietuvos jaunučių čempionatą Kaune, jaunučių pirmenybes rajonų tarpe Palangoje ir visų amžiaus grupių  turnyrą Palangoje.