Vasario 8-11 d. Kaune vyko Lietuvos jaunimo bokso čempionatas, kuriame dalyvavo 106  sportininkai (90 vyrų ir 16 moterų) iš visos Lietuvos, o tarp jų ir du biržiečiai. Sportininkai vyrai varžėsi trylikoje svorio kategorijų, o moterys septyniose kategorijose.

Biržiečiai Erikas Bogdanas ir Gediminas Kulbis kovojo iki 67 kg svorio kategorijoje, kuri šiame čempionate buvo gausiausia - 19 dalyvių.

Gediminas Kulbis pirmą varžybų dieną pergalingai pradėjo varžybas prieš Vilniaus miesto atstovą. Kitą dieną kovojo prieš jonaviškį, prieš kurį nedideliu taškų skirtumu pralošė ir pasitraukė iš tolimesnio varžybų etapo. Taip biržietis šiame čempionate liko šeštoje vietoje.

Erikas Bogdanas pirmame etape įveikė tauragiškį. Toliau laukė fiziškai stiprus varžovas prieš kurį taip pat laimėjo ir pateko į pusfinalį. Pusfinalyje susitiko su panevėžiečiu, kurį įveikė aiškia persvara, teisėjui sustabdžius kovą. Finale laukė susitikimas su jonaviečiu, kuris prieš tai nugalėjo G. Kulbį. Erikui tai gerai pažįstamas varžovas, su kuriuo susitiko jau šeštą kartą. Biržietis finalinę kovą laimėjo gana didele persvara ir pasipuošė Lietuvos jaunimo čempionato (svorio kategorija iki 67 kg) aukso medaliu. Su šiuo iškovotu medaliu E. Bogdanas užsitikrino vietą Lietuvos rinktinėje ir atstovaus Lietuvą tarptautiniuose turnyruose ir Europos jaunimo bokso čempionate.