Sausio 28-29 d. jau devintą kartą surengtame tarptautiniame bokso turnyre „Geležinis kumštis“ dalyvavo ir biržiečiai. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Latvijos ir Lietuvos (Palangos, Tauragės, Pasvalio, Telšių, Klaipėdos ir Biržų miestų).

Svorio kategorijoje iki 32 kg antrąją vietą iškovojo Karolis Vyšniauskas.

Svorio kategorijoje iki 34 kg buvo kovojama dviejuose pogrupiuose, kuriuose čempionais tapo Domantas Kulbis ir Domas Luiza.

Iki 38 kg čempionu tapo Vakaris Kiseliūnas.

Svorio kategorijoje iki 46 kg kovojo du biržiečiai - Oskaras Radzevičius ir Karolis Jakubonis. Abu biržiečiai susitiko finale, kur pranašesnis buvo Karolis Jakubonis. Karolis pasipuošė aukso medaliu, o Oskaras - sidabro.

Svorio kategorijoje iki 48 kg Nojus Stanišauskas tapo čempionu.

Iki 66 kg trečiąją vietą iškovojo Emilis Kavaliūnas.

Iki 70 kg antroji vieta atiteko Gustui Pukėnui.

Dvi biržietės Irutė Skvireckaitė ir Aistė Kupčiūnaitė, kovojusios iki 70 kg buvo suskirstytos į pogrupius, ir savuosiuose pogrupiuose iškovojo pergales bei pasipuošė auksu.

Tik finale prieš pajėgų Latvijos čempioną nusileido ir antrąją vietą iškovojo Erikas Bogdanas. Erikas buvo pripažintas viso turnyro techniškiausiu boksininku ir buvo įteikta taurė.