2023 m. sausio 19-21 d. Jonavoje vyko atviras Lietuvos rajonų jaunimo ir suaugusių bokso čempionatas. Kartu buvo vykdomas ir tarptautinis turnyras. Varžybose dalyvavo keturios Latvijos komandos, bei sportininkai iš Lietuvos (Pasvalio, Kėdainių, Panevėžio, Tauragės, Kalvarijų, Palangos, Telšių, Vilniaus, Naujosios Akmenės, Šilutės, Jonavos). Iš Biržų kūno kultūros ir sporto centro čempionate dalyvavo Erikas Bogdanas, Gediminas Kulbis, Airidas Mitras, Laurynas Narvydas ir Tomas Kublinskas.

Jaunimo amžiaus grupėje Erikas Bogdanas (svorio kategorija iki 67 kg) nugalėjo tris varžovus ir tapo šių varžybų čempionu. Gediminas Kulbis (iki 67 kg) iškovojo bronzą. Gediminas pusfinalyje susitiko su biržiečiu Eriku, kur teisėjų sprendimu pergalę šventė Erikas.

Suaugusių amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 67 kg trečiąją vietą iškovojo Tomas Kublinskas.

Airidas Mitras (iki 57 kg) ir Laurynas Narvydas (iki 60 kg) šį kartą liko be medalių, nes jau pirmose kovose susitiko su varžovais, kurie tapo čempionais.

Turnyre dalyvavo Karolis Vyšniauskas ir Nojus Stanišauskas. Šiems biržiečiams nebuvo lengva kovoti, nes Karolis kovojo su dviem metais vyresniais varžovais, o Nojui teko susitikti su penkiais kilogramais sunkesniais varžovais. Abu boksininkai iškovojo trečiąsias vietas.

Šios varžybos buvo gera repeticija prieš Lietuvos jaunimo čempionatą, kuris vyks vasario 7-11 d. Kaune.