top of page

2022 m. balandžio 12-16 d Kaune vyko Lietuvos jaunių (15-16 m.) bokso čempionatas, kuriame dalyvavo penki biržiečiai. Keturi iš jų grįžo su medaliais.

Nojus Stanišauskas svorio kategorijoje iki 44 kg iškovojo čempiono vardą. Praėjusiais 2021 metais Nojus taip pat buvo iškovojęs čempiono vardą tik jaunučių amžiaus grupėje. Vaikinas, iškovojęs Lietuvos čempiono vardą, iškart tapo ir Lietuvos jaunių rinktinės nariu.

Aistė Kupčiūnaitė (svorio kategorija iki 63 kg) ir Irutė Skvireckaitė (svorio kategorija iki 66 kg) iškovojo antrąsias vietas. Treneris Virgilijus Stapulionis džiaugiasi, kad merginos, dar nedaug turinčios šio sporto patirties, tapo vicečempionėmis.

Erikas Bogdanas, svorio kategorijoje iki 66 kg užtikrintai atkrintamosiose kovose pasiekęs pergales, finalinėje kovoje teisėjų sprendimu nusileido panevėžiečiui. Biržiečiui teko tenkintis sidabro medaliu.

Laurynui Narvydui svorio kategorijoje iki 60 kg ketvirtfinalio kovoje buvo prakirsta nosis ir stipriai bėgo kraujas, todėl buvo nutraukta kova ir vaikinas liko 5-8 vietoje.

Jaunių amžiaus grupėje tai buvo svarbiausios šių metų varžybos. Balandžio pabaigoje boksininkai planuoja vykti į turnyrą Telšiuose, o gegužės viduryje bokso turnyras bus organizuojamas Biržuose.