2022 m. gegužės 25-28 d. Šiauliuose vyko Lietuvos jaunučių bokso čempionatas, kuriame dalyvavo 127 boksininkai iš visos Lietuvos. Biržus atstovavo trys boksininkai.

Svorio kategorijoje iki 40 kg. užtikrintu čempionu tapo Karolis Jakubonis. Nors Karolis dar jaunas boksininkas, bet išsiskiria techniškumu.

Svorio kategorijoje iki 66 kg kovojo Gustas Pukėnas. Nors Gustas bokso treniruotes lanko dar tik pirmi metai, bet pasižymi savo fizine jėga ir jau šiame čempionate tapo čempionu.

Svorio kategorijoje iki 44 kg Oskaras Radzevičius iškovojo antrąją vietą. Vaikinas tik finale labai nežymia persvara nusileido savo varžovui iš Kauno rajono.

Tai buvo paskutinės svarbiausios šių metų varžybos. Per šį sezoną įvairiose amžiaus grupėse iškovota 11 medalių. Treneris Virgilijus Stapulionis jaunųjų boksininkų pasiekimais yra labai patenkintas.