2022 m. lapkričio 25-26 dienomis Tauragėje vyko bokso turnyras „Žemaitijos lyga 7“, kur susirinko ne tik Tauragės sportininkai, bet atvyko ir iš Palangos, Telšių, Kalvarijos, Marijampolės bei Biržų.

Jauniausias biržiečių dalyvis Adas Belkevičius svorio kategorijoje iki 30 kg, nors ir būdamas jauniausias turnyro dalyvis, iškovojo antrąją vietą.

Kitoje vaikų amžiaus grupėje iki 32 kg Karolis Vyšniauskas užtikrintai įveikė visus varžovus ir tapo čempionu.

Svorio kategorijoje iki 36 kg Domantas Kulbis taip pat buvo geriausias ir tapo čempionu.

Vakaris Kiseliūnas tapo čempionu svorio kategorijoje iki 38 kg.

Jaunučių amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 44 kg kovojo du biržiečiai Karolis Jakubonis ir Oskaras Radzevičius. Abu boksininkai išėjo į finalą, o finale susitiko tarpusavyje. Šį kartą nugalėjo Karolis ir iškovojo čempiono titulą, o Oskaras liko antroje vietoje.

Svorio kategorijoje iki 70 kg neturėjo sau lygių ir užtikrintu čempionu buvo pripažintas Gustas Pukėnas.

Jaunių amžiaus grupėje iki 46 kg Nojus Stanišauskas vėl nesulaukė sau lygių varžovų, todėl kovojo su sunkesniais varžovais ir tik finale rezultatu 2:1 nusileido varžovui iš Kalvarijos ir tapo turnyro vicečempionu.

Čempionams turnyre buvo įteikti čempionų diržai. Tokie rimti prizai gana retai pasitaiko, todėl sportininkai po tokių apdovanojimų buvo labai patenkinti.