Praėjusį savaitgalį (2021 m. lapkričio 27-28 d.) Vilniuje vyko atviras Lietuvos mokinių vaikų U12 ir jaunučių U15 dziudo čempionatas. Biržų kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai sėkmingai dalyvavo šiame čempionate ir iškovojo tris medalius.

Šeštadienį vaikų dziudo čempionate Kajus Miliukas savo svorio kategorijoje iškovojo bronzos medalį. Jaunasis sportininkas atlaikė keturias kovas, iš jų tris kovas laimėjo. Verta pažymėti, kad ketvirtoje kovoje (dėl trečiosios vietos) Kajus susitiko su kitu biržiečiu - Ovidijumi Remeika. Nors kova buvo tolygi, abu varžovai kovėsi puikiai, bet Ovidijui teko pripažinti vyresnio varžovo Kajaus pergalę.

Sekmadienį jaunučių dziudo čempionate biržiečiai iškovojo du medalius. Matas Čepas pirmoje kovoje nusileidęs varžovui, tačiau, sukaupęs visas jėgas, sėkmingai kovėsi toliau, nugalėjo tris varžovus ir iškovojo bronzos medalį.

Merginų grupėje savo svorio kategorijoje Toma Einorytė susitiko su trimis varžovėmis. Pirmąsias dvi kovas greitai įveikusi varžoves, trečioje kovoje atsirado nuovargis (Toma šeštadienį sėkmingai  kovėsi sambo varžybose)  ir likus 27 s nusileido varžovei ir šiame čempionate užėmė antrąją vietą.