top of page
SRF-logo_RGB_pagrindinis-02.jpg

2021 m. birželio 19 d. Biržų miesto centriniame stadione vyko vasaros sporto šventė. Šią sporto šventę organizavo Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centras įgyvendinant projektą Nr. SRF-SRO-2020-1-0031 „Sporto renginių organizavimas Biržų rajone“. Šis projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Nors diena buvo vasariškai karšta, bet biržiečiai gausiai susirinko į sporto šventę. Per 300 šventės dalyvių jėgas išbandė 11 sporto šakų ir daugybėje įvairių linksmų rungčių. Ypač gausiai susirinko tinklinio mėgėjai, net 11 komandų (4 moterų ir 7 vyrų) varžėsi centriniame miesto paplūdimyje. Gausus būrys ir futbolo mėgėjų, nuo mažiukų iki suaugusių, varžėsi stadione. Stadione tiek vaikai, tiek jaunimas ir suaugusieji jėgas išbandė krepšinio, baudų metimo, sumo, rankų lenkimo, svarsčio kėlimo, šachmatų, golfo, virvės traukimo, lauko teniso ir kitose rungtyse. Įnirtingos kovos vyko tarp rankų lenkimo, virvės traukimo dalyvių, kuriuos palaikė gausus būrys žiūrovų. Smagios kovos virė tarp sumo dalyvių. Vaikus viliojo batutas. Smagiai besivaržant, laikas neprailgo ir sporto šventė užtruko ko ne visą dieną, o šventės dalyviai jėgas išbandyti galėjo net keliose rungtyse.

Šventės rungčių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, o daugiausiai jėgų atidavę dalyviai atminimo prizais.

bottom of page