2019 m. spalio 26 d. Daugpilyje vyko vaikų dziudo turnyras DINABURGA KAUSS 2019, kuriame dalyvavo daugiau kaip 300 dalyvių iš Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Turnyre dalyvavo ir Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai, kurių pasirodymą lydėjo sėkmė.

Puikiai sekėsi R. Luomonui (+46 kg), nors jau pirmoje kovoje susižalojo ranką, tačiau sugebėjo nugalėti visus varžovus, ir savo svorio kategorijoje tapo turnyro čempionu.

Sidabro medalius iškovojo M. Miliauskaitė (-40 kg) ir A. Karabeinikovaitė (+40 kg). M. Miliauskaitė nugalėjo dvi Latvijos varžoves ir pralaimėjo tik turnyro čempionei, o A. Karabeinikovaitė įveikė vieną varžovę, o kita varžovė pasitaikė stipresnė.

Bronzos medaliais pasipuošė K. Miliukas (-33 kg) ir M. Martinkėnas (+46 kg). K. Miliukui teko atlaikyti net penkias kovas. Vaikinas laikėsi tvirtai, nors trečioje kovoje teko patirti pralaimėjimą, tačiau finalinėse kovose nepasidavė varžovams ir pavyko laimėti trečiąją vietą. Panaši situacija susiklostė ir M. Martinkėnui, kuris pirmąsias dvi kovas laimėjo, trečioje suklupo prieš antrosios vietos laimėtoją, tačiau finalinėje kovoje įveikė savo varžovą ir galutinėje įskaitoje liko trečias.

V. Žukauskas savo svorio kategorijoje (-36 kg), nugalėjęs vieną varžovą, bet pralaimėjęs kovą šio turnyro sidabro medalio laimėtojui, buvo priverstas baigti kovas ir bendroje įskaitoje liko septintas iš keturiolikos.

Biržų rajono  kūno kultūros ir sporto centras.  Įmonės kodas 304195675.  Pavedimų ir paramos atsiskaitomoji sąskaita  Luminor Bank AB  LT114010051003678438.

Biržų r. sav. Biržų m. LT 41175 Rotušės g. 2, tel.faksas numeris 8 450 32295, el. paštas: direktorius@bkksc.lt

www.bkksc.lt

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now