top of page
ŽAIDYNIŲ APDOVANOJIMAS (Copy).jpg

2018 m. lapkričio 23 d. Vilniuje konferencijų centre "Karolina" įvyko 2018 m. Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių iškilmingas uždarymas, nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimas.   Renginį pagerbė ir sveikinimo žodį tarė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė, Europos olimpinių komitetų Vykdomojo komiteto narė, Tarptautinio olimpinio komiteto narė, olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė, Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Vyresnioji patarėja, atliekanti generalinio direktoriaus funkcijas Kornelija Tiesnesytė, Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas Rimantas Kveselaitis. 

Renginio metu buvo įteikti apdovanojimai miestų ir rajonų savivaldybėms ir sportininkų ugdymo centrams – kompleksinės įskaitos nugalėtojams ir prizininkams, taip pat įteiktos padėkos sporto šakų federacijų atstovams bei perduoti prizai treneriams - kompleksinės įskaitos nugalėtojams. 

Biržų rajonas savo grupėje užėmė garbingą antrą vietą. Pirmoji vieta atiteko Joniškio rajonui, o trečioji – Anykščių rajonui. Šiose žaidynėse Biržų rajonui taškus pelnė šios sporto šakos: krepšinis-102, šaudymas-75, lengvoji atletika-38, sambo imtynės-35, dviračių sportas-29 ir boksas-14 taškų.

Sporto žaidynėse nedalyvavo futbolo ir dziudo sporto šakos, kurios taip pat galėjo pelnyti daug taškų. Deja, dėl šių sporto šakų federacijų apsisprendimo nedalyvauti šiose sporto žaidynėse, futbolo ir dziudo sportininkai negalėjo prisidėti prie įskaitinių taškų.

bottom of page