2021 m. gruodžio 4 d. Elektrėnuose vyko Lietuvos U-23 dziudo čempionatas. Šiame čempionate Biržams atstovavo biržiečiai Fausta Petronytė, kuri šiuo metu mokosi Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje, ir Marijus Mitrochinas, šiuo metu studijuoja Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. Abu biržiečiai savo svorio kategorijose iškovojo aukso medalius.

Fausta, pirmą kovą nesunkiai išlošusi prieš varžovę iš Vilniaus, antroje kovoje susitiko su kauniete. Sportininkė dalinosi varžybų įspūdžiais „Buvome panašių jėgų, todėl visą kovos laiką nė viena neatlikome jokio veiksmo, tačiau, kovojant pratęsime man pavyko atlikti veiksmą, kurį teisėjai įvertino „Ippon“, ir pergalė buvo pripažinta man“. Ši pergalė ir lėmė, kad Fausta čempionate iškovojo aukso medalį.

Marijus Mitrochinas pirmoje kovoje susitiko su varžovu iš Plungės ir per minutę iškovojo pergalę metimu, įvertintu „Ippon“. Antroje kovoje toks pat likimas laukė vilniečio. Finalinėje kovoje biržiečio varžovas iš Kauno buvo įveiktas dviem "Wazari", ir Marijui atiteko čempiono vardas.

Džiaugiamės sportininkais, kurie savo pasiekimais garsina Biržus, ir linkime pasiekti dar didesnių aukštumų.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1