Balandžio 9 dieną Jonavos arenoje vyko tarptautinis dziudo  turnyras „Budoka 2022“. Šiame turnyre dalyvavo 913 sportininkų iš Vokietijos, Čekijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro sportininkams šis turnyras nebuvo itin sėkmingas.

Geriausiai sekėsi Mariui Puodžiūnui. Jis savo amžiaus ir svorio kategorijoje užėmė trečiąją vietą.

Po atkaklių kovų dėl bronzos medalių kovas pralaimėjo Domantas Bartuškevičius, Matas Čepas ir Simonas Žukas. Jie užėmė garbingas ketvirtąsias vietas. Kitiems po pralaimėtų pirmųjų kovų teko pasitraukti iš turnyro.

Nors sportininkams šį kartą nepavyko iškovoti daug prizinių vietų, bet iš turnyro parsivežė neįkainojamos varžybų patirties.

Jaunuosius sportininkus treniruoja Alfredas Kuprevičius, Mindaugas Simėnas ir Sigitas Mitrochinas.