Lapkričio 9 d. Pabiržės pagrindinėje mokykloje įvyko tradicinis Kalėdinis stalo teniso turnyras. Turnyrą organizavo BKKSC kartu su stalo teniso klubu ,,Biržų topsas".

Turnyre dalyvavo 34 dalyviai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos. Buvo sudarytos dvi grupės pagal žaidėjų pajėgumą.

Grupėje, kurioje reitingas iki 300, dalyvavo 8 dalyviai. Žaidėjai susitiko rato sistema. Po atkaklios kovos pirmą vietą laimėjo P. Bagužis iš Panevėžio. Šioje grupėje Povilas Bagužis yra veteranų Europos čempionas žaidžiant dvejetų varžybose. Antroji vieta atiteko V. Lukšai iš Kėdainių, trečioji - B. Kišūnui iš Panevėžio, ketvirtoji S. Zubakin iš Visagino.

Grupėje, kurioje reitingas virš 300, dalyvavo 24 žaidėjai. Pirmą vietą laimėjo M. Šedys iš Rokiškio, antrą – A. Judickas iš Rokiškio, trečią - A. Šukys iš Visagino, ketvirtą - V. Kavaliauskas iš Rokiškio.

Mažajame finale pirmą vietą laimėjo - D Pilaitis iš Panevėžio. Antros vietos apdovanojimą išsivežė svečias V. Gurtajutė iš Daugpilio. Trečioji vieta atiteko A. Mackui iš Rokiškio.

Prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais. Mažajame finale - medaliais ir diplomais.