2020 m. Vasario 7 dieną Mažeikių rajone vyko finalinės Lietuvos mokyklų žaidynių svarsčių kėlimo varžybos. Šiose varžybose dalyvavo Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinės mokyklos komanda.
Pačeriaukštiečiai iš varžybų grįžo su medaliais. Svorio kategorijoje iki 63 kg sidabro medalį iškovojo Karolina Girniūtė, kuri 12 kg svorį išrovė 120 kartų. Bronzos medalį šioje svorio kategorijoje iškovojo Asta Kondrotaitė. Svorio kategorijoje virš 63 kg Iveta Bajorunaitė 16 kg svarstį išrovė 65 kartus ir iškovojo sidabro medalį. Berniukųgrupėje geriausiai sekėsi Petrui Jančiūrai, kuris iškovojo 4 vietą. Grafas Petravičius ir Martynas Valutis iškovojo penktąsias vietas. Komandinėje įskaitoje tarp dešimties komandų Pačeriaukštiečiai užėmė šeštą vietą.