2021 m. balandžio mėnesį Biržuose (Pabiržėje) vyko Lietuvos stalo teniso komandinis čempionatas. Tokio lygio varžybas biržiečiams organizuoti buvo patikėtos pirmą kartą. Čempionato lygoje žaidžia 48 komandos, kurios suskirstytos į keturias grupes pagal regionus. Biržų stalo tenisininkai žaidžia ketvirtos lygos C grupėje, kurioje kaunasi 12 komandų.

Biržuose vyko trys turai. Balandžio 4 d. Biržų „Guolis“ laimėjo prieš Visagino „STK-1“ ir Rokiškio „Rokis-4“ komandas, tačiau teko nusileisti Rokiškio „Rokiui“ ir, patyrus komandos žaidėjui T. Gasiūnui traumą, kuriam teko pasitraukti iš žaidimo, Utenos „ST Fortūnai“.

Balandžio 10 d. vyko ketvirtas lygos turas, kurio metu biržiečiai nugalėjo Dusetų ,,Ainius“, bet apmaudžiai pralaimėjo Kėdainių ,, Kėdainiams“ ir stipriajai Panevėžio ,,Virusų“ komandai.

Penktajame ture balandžio 24 d. Biržų „Guolio“ komanda nugalėjo Joniškio ,,Šiaurės vartų“ komandą, bet pralaimėjo Akmenės  ,,Akmenės cemento“ komandai. Į šį turą neatvyko Šiaulių ,,Aidrema-Elga“ ir Joniškio ,,Sidabra-2“.

Gegužės 5 d. vyks paskutinis turas, po kurio paaiškės galutinė komandos vieta. Šiuo metu biržiečių komanda C grupėje yra šeštoje vietoje. Biržų ,,Guolio“ komandos žaidėjai: P. Plepys, T. Gasiūnas, R. Kolomakas,  V. Armalas, L. Mikšys ir N. Pauša.

Visos varžybos ir treniruotės vyksta ,,Atžalyno‘‘ pagrindinės mokyklos Pabiržės pagrindinio ugdymo skyriuje. Deja, laikantis karantino reikalavimų, varžybos vyko be žiūrovų palaikymo.