top of page

2021 m. gegužės 14 d. Panevėžyje vyko tarptautinės lengvosios atletikos „Sprinto diena 2021“ varžybos. Į varžybas atvyko lengvaatlečiai iš visos Lietuvos bei Latvijos sportininkai. Tai buvo pirmosios vasaros sezono varžybos. Varžybų formate vaikų amžiaus grupė 60m+60m, o vyresniems (jaunučiams, jauniams, jaunuoliams, bei vyrams) 100m+200m sportininkai greičiausiai įveikę abi rungtis buvo apdovanojami.  Nors vėjas buvo nepalankus sprinto rungčiai, tačiau biržiečiai iškovojo ne vieną čempiono titulą bei prizinę vietą.

Jaunimo grupėje Marius Valaitis 100 m bėgimą įveikė per 11,52 sek., o 200 m per 23,35 sek. ir abiejose rungtyse buvo lyderis ir tapo čempionu. Darius Valaitis 100 m įveikė per 11,77 sek., o 200 m per 24,07 sek. ir iškovojo antrąją vietą.

Biržiečiai dalyvavo ir estafetiniame 4x100m bėgime. Vaikinai (Nikodemas Navickas, Marius Valaitis, Rolandas Tichonovičius ir Darius Valaitis) estafetę įveikė per 46,15 sek. ir iškovojo pirmąją vietą.