top of page

2018 m. sausio 5 dieną vyko tarptautinės lengvosios atletikos „Sprinto diena Panevėžyje“ varžybos, kuriose dalyvavo sportininkai iš Alytaus, Biržų Kauno, Klaipėdos, Kupiškio, Panevėžio, Pasvalio, Rokiškio, Šiaulių, Marijampolės, Utenos, Vilniaus, Visagino, bei Latvijos – Daugpilio, Iecavos, Ilukstės ir Rygos. Varžybose reikėjo įveikti dvi sprinto rungtis. Geriausiai sekėsi Biržų lengvaatlečiams jaunučių amžiaus grupėje: sprinto 60m + 30m įsibėgėjus bėgimo rungtyje,  Marius Valaitis iškovojo antrąją vietą, pasiekęs savo asmeninį rezultatą (60m per 7,79 sek. ir 30m. per 3,38 sek.). Sprinto 60m + 200m. bėgimo rungtyje, Darius Valaitis iškovojo trečiąją vietą pagerinęs savo asmeninį rezultatą (60m per 7,78 sek. ,o  200m per 25,97 sek.). Jaunių amžiaus grupėje bėgimo 60m + 30m įsibėgėjus rungtyje - Joginta Trečiokaitė iškovojo trečiąją vietą (60m per 8,45 sek., o 30m per 3,58 sek). Gerai varžėsi ir kiti Biržų komandos dalyviai, pasiekę asmeninius rezultatus.