top of page

Žiemos sporto šventei „Snaigės žygis 2019“, kuri vyko vasario 2 d. gamta pašykštėjo žiemiško oro, tačiau sugužėjo nemažas būrys žiemos sportui neabejingų biržiečių.

Centriniame Biržų paplūdimyje degė didžiulis laužas, laukė įvairios pramogos, skambėjo muzika. Nepaisant ne visai žiemiško oro, 2 km trasą Širvėnos ežeru aplink Meilės salą įveikė keturiasdešimt slidininkų. Startavo ir jauni, ir seni, ir tėvai su vaikais. Kiekvienas žygio dalyvis gavo po atminimo medalį.

Grįžus visiems slidininkams į paplūdimį, prasidėjo kitos šventės linksmybės. Vyko šeimų estafetė rogutėmis, žiedų mėtymas ant bokštelių, kimštinio kamuolio metimas, rąsto pjovimas ir kitos. Linksma ir juokinga buvo žiūrėti, kaip kiti klysta, bet sunku pačiam įveikti užduotis. Vieni tik stebėjo kitų pasirodymus, o kiti ir patys įsijungė į linksmas rungtis. Nugalėtojų laukė „riestainių“ medaliai.

Na, o kad šventės dalyviai ir žiūrovai nesušaltų, jie buvo vaišinami karšta koše ir arbata.

Smagu, kad žmonės renkasi sveiką gyvenimo būdą. Šventė praėjo linksmai, prasmingai sportuojant gamtoje ir džiaugiantis žiemos teikiamais malonumais.

bottom of page