top of page

2018 m. kovos 23d. vykome į Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnaziją, kur vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės klasikinio smiginio varžybos. Biržų „Saulės“ gimnazijos komandos dalyviai: Domantas Dzimidas 2c ir Samuelis Petrovič 1b.

Iš visos Lietuvos suvažiavo 34 vaikinų komandos. Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į  8 pogrupius, buvo žaidžiamas „Žaidimas 501“ su dviguba pabaiga. Pogrupių susitikimuose rungtyniavome rato sistema iki 2 pergalių (legų).

Savo pogrupyje rungėmės su Kelmės specialiosios mokyklos, Panevėžio Juozo Balčikonio ir Trakų r. Lentvario “Versmės“ gimnazijų komandomis. Po atkaklios kovos trys komandos surinkome po vienodą taškų sumą. Tada  iš  kiekvienos komandos pirmu numeriu įrašytiems dalyviams teko tarpusavyje sužaisti po papildomą legą, Domantui Dzimidui pavyko šiame pogrupyje iškovoti pirmąją vietą ir taip pakliuvome į 16-tuką.

Toliau teko rungtis su Gargždų “Vaivorykštės“ gimnazijos komanda ir rezultatu 2:1 pakliuvome į 8-tuką. Ten susitikome su Kauno Maironio universitetine gimnazija ir vėl fortūna mums nusišypsojo, įveikę juos rezultatu 2:1 patekome į pusfinalius.

Pusfinalyje jau žaidėme iš trijų laimėtų legų  ir susirungėme su praeitų metų čempionais Žiežmarių gimnazija, Domantui sėkmingai užbaigiant legus, rezultatu  3:2 patekome į finalą.

Finaluose dėl 1-2 vietos rungėmės su klubo komanda iš Elektrėnų gimnazijos, kurios jau nebepavyko įveikti ir taip tapome antros vietos laimėtoja, buvome apdovanoti medaliais, taure ir diplomais.

Komandą ruošė kūno kultūros mokytoja metodininkė L.Dzimidienė

bottom of page