2020 m. vasario 22-23 d. Latvijoje vyko tarptautinis vaikų ir jaunučių dziudo turnyras „Sigulda 2020“, kuriame dalyvavo ir Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro jaunieji dziudistai.

Šauniai pasirodė Marius Puodžiūnas, kuris savo amžiaus ir svorio kategorijoje, iškovojo čempiono vardą. Prizininkais tapo ir Meilė Miliauskaitė, turnyre iškovojusi antrą vietą bei Arentas Korsakas, iškovojęs trečiąją vietą. Prizininkai buvo apdovanoti medaliais, atminimo dovanėlėmis ir diplomais. Ant diplomų, liudijančių, kad sportininkai tapo turnyro nugalėtojais ir prizininkais, pasirašė olimpinis čempionas Latvijos dziudo federacijos prezidentas Vsevolod Zelonij.

Gerai pasirodė ir Martynas Sveikauskas, ištvermingai kovojęs penkias kovas ir pralaimėjęs kovą dėl trečiosios vietos.

Kaip ir kiekvienos sportinės varžybos, taip ir šis turnyras visiems davė naudingą patirtį, tikėjimą savimi ir postūmį eiti pirmyn.

Po varžybų jaunieji sportininkai ne tik aptarė rezultatus, bet ir aplankė Gūtmanio olą (giliausią urvą Latvijoje ir visose Baltijos šalyse) bei smagiai leido laiką Siguldoje.

1/1

Biržų rajono  kūno kultūros ir sporto centras.  Įmonės kodas 304195675.  Pavedimų ir paramos atsiskaitomoji sąskaita  Luminor Bank AB  LT114010051003678438.

Biržų r. sav. Biržų m. LT 41175 Rotušės g. 2,  tel.faksas numeris 8 450 32295, el. paštas: direktorius@bkksc.lt  www.bkksc.lt

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now