top of page

Liepos 8-9 dienomis Alytuje vyko Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionatas.

Sėkmingiausiai varžybose pasirodė Marius Valaitis, kuris 200 m sprinto rungtyje iškovojo sidabro medalį (22,45 s). 100 m bėgime sportininkas pateko į finalą ir liko šeštas (11,41 s). Pasiekti aukšti rezultatai M. Valaičiui suteikė teisę atstovauti Lietuvai ateinantį savaitgalį vyksiančiame Baltijos šalių jaunių ir jaunimo komandiniame lengvosios atletikos čempionate.

Darius Valaitis 200 m bėgime sugaišo 23,03 s ir užėmė penktąją vietą. 100 m bėgime sportininkas liko aštuntas (11,45 s).
Varžybose taip pat puikiai pasirodė ir geriausius asmeninius rezultatus pasiekė Marius Kučas (200 m, 24,06 s) bei Arnas Ikamas (400 m, 57,60 s).

Sportininkus treniruoja treneriai Simas Strelcovas ir Viktoras Bagamolovas.