2019 m. sausio 4 d. įvyko Šiaulių miesto atviros jaunių ir jaunučių taurės lengvosios atletikos varžybos. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Alytaus, Biržų, Joniškio, Jurbarko, Kelmės, Marijampolės, Panevėžio, Pakruojo, Pasvalio, Šiaulių rajonų bei sportininkai iš Jelgavos (Latvija). Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro jaunieji sportininkai namo parsivežė penkis medalius.

Jaunių amžiaus grupėje, trišuolio rungtyje, Loretis Šnioka nušoko 12,39 m ir iškovojo pirmąją vietą, o šuolio į tolį rungtyje, nušokęs 6,17 m, liko antras.

Joginta Trečiokaitė 60 m paruošiamąjį bėgimą įveikė per 8,59 s ir patekusi į finalą iškovojo antrąją vietą (8,52 s).

Darius Valaitis 300 m bėgimo rungtį  įveikė per 39,26 s (asmeninis rezultatas) ir iškovojo trečiąją vietą, o Marius Valaitis, tą pačią rungtį nubėgęs per 39,92 s (asmeninis rezultatas), liko ketvirtas.

Šuolio į tolį rungtyje Marius Vailaitis, nušokęs 5,90 m, iškovojo trečiąją vietą, Kristupas Kubilius nušoko 5,48 m ir užėmė penktąją vietą.

Radvilė Gailiūnaitė 60 m sprinto rungtį įveikė per 8,75 s, o į finale per 8,66 s (asmeninis rezultatas) ir užėmė penktąją vietą.