top of page

2022 m. birželio 18 d. Biržų centriniame stadione vyko rajono kaimo seniūnijų sporto žaidynių uždarymo varžybos. Dalyviai varžėsi vyrų futbolo, moterų tinklinio, rankų lenkimo, virvės traukimo, lindimo pro kartelę varžybose. Vyko atkaklios ir įnirtingos kovos, po kurių paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai.

Futbolo aikštelėje varžėsi net penkių seniūnijų komandos. Geriausiai sekėsi Parovėjos seniūnijos žaidėjams, kurie ir pasipuošė žaidynių aukso medaliais. Sidabras atiteko Papilio seniūnijos komandai, o bronza – Vabalninko seniūnijai.

Moterų tinklinio varžybose šį kartą varžėsi tik dvi komandos. Vasario 26 d. moterų tinklinio varžybose varžėsi trys komandos. Šį kartą aukso medaliais pasipuošė Pačeriaukštės, o sidabro – Pabiržės seniūnijos merginų komandos.

Rankų lenkimo rungtyje varžėsi vaikai, moterys ir vyrai. Vaikai buvo skirstomi į dvi amžiaus grupes. Mažiausiųjų amžiaus grupėje pirmąją vietą užėmė Goda Einorytė (Širvėnos seniūnija), antrąją – Paulius Veltenis (Širvėnos seniūnija), o trečiąją – Marija Janulytė (Pačeriaukštės seniūnija). Rankų stiprumą išbandyti norą pareiškė ir keturios moterys. Tvirčiausią ranką pademonstravo jauniausia moterų rungties dalyvė, atstovaujanti Širvėnos seniūniją, Toma Einorytė, antroje vietoje liko Tomos mama Gita Einorienė (Širvėnos seniūnija), trečioje – Agnė Janulienė (Pačeriaukštės seniūnija). Vyrai rankas lenkė dviejose svorio kategorijose. Iki 80 kg svorio kategorijoje nugalėjo Kornelijus Myčko (Parovėjos seniūnija), antroje vietoje liko – Grafas Petravičius (Pačeriaukštės seniūnija) ir trečioje – Rolandas Drevinskas iš Germaniškio. Vyrų virš 80 kg svorio kategorijoje nenugalimas buvo Robertas Miliauskas iš Parovėjos seniūnijos, antras – Aivaras Katkūnas iš Pabiržės ir trečias – Gvidas Naudžius taip pat iš Pabiržės seniūnijos.

Virvės traukimo rungtyje pirmoji vieta atiteko Germaniškio komandai, antroji – Parovėjos, o trečioji – Širvėnos komandai.

Atkakli ir linksma kova vyko lindimo pro kartelę rungtyje. Šią rungtį išbandė ne tik patys mažiausieji, bet jėgas išbandė ir suaugusieji. Kiekvienos grupės nugalėtojai buvo apdovanoti atminimo prizais.

Pabaigoje visos seniūnijos buvo apdovanotos taurėmis už aktyvų dalyvavimą seniūnijų žaidynėse.

Seniūnijų sporto žaidynės – tai projekto „Sporto renginių organizavimas Biržų rajone“ (Nr. SRF-SRO-2021-1-0547) renginys, bendrai finansuojamas Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro ir Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

bottom of page