2022 m. birželio 25-26 d. Rokiškyje įvyko Lietuvos jaunimo asmeninio šaudymo sporto  čempionatas mažo kalibro ginklais.

Pistoleto rungtyje, šaudydamas greitašauda, Dominykas Lapienis iškovojo antrą vietą.

Merginų pistoleto rungtyje 30+30 šūvių gerai pasirodė Viktorija Lapienytė. Ji šiame pratime buvo trečia.

Šautuvo rungtyje 3x20 šūvių pratime Valerija Bondarenco surinko 548 taškus ir su trečiu rezultatu pateko į finalą. Finale mergina liko ketvirta. Sėkmingesnis startas Valerijai 60 šūvių gulomis pratime, kur iškovojo trečiąją vietą.

Rusnė Bagamolovaitė 3x20 šūvių pratime surinko 537 taškus ir taip pat pateko į finalą, o finale liko penkta.

Biržų rajono  kūno kultūros ir sporto centras.  Įmonės kodas 304195675.  Pavedimų ir paramos atsiskaitomoji sąskaita  Luminor Bank AB  LT114010051003678438.

Biržų r. sav. Biržų m. LT 41175 Rotušės g. 2,  tel.faksas numeris 8 450 32295, el. paštas: direktorius@bkksc.lt  www.bkksc.lt