Praėjusį savaitgalį Kaune vyko Lietuvos jaunių ir vaikų asmeninis čempionatas.

Biržų kūno kultūros ir sporto centro šauliai gerai pasirodę komandiniame šalies čempionate turėjo įgiję teisę varžytis ir asmeniniame čempionate. Varžantis asmeninėje įskaitoje iškovoti du aukso ir vienas sidabro medalis.

Tadas Keršinskas pistoleto rungtyje jaunių grupėje surinko 568 taškus ir iškovojo aukso medalį. Šaulio treneris Raimondas Briedis.

Šautuvo rungtyje tarp šaulių Lauros Viederytės ir Vilmantės Ašakaitės vyko įtemta kova. Vilmantė surinko 388 taškus ir iškovojo čempionės apdovanojimą, o Laura atsiliko tik vienu tašku - 387 ir liko antra.

Vaikų tarpe šiek tiek sėkmės iki prizinės vietos pritrūko Pauliui Viplentui, kuris surinko 257 taškus ir liko ketvirtas. Šautuvo rungtyje sportininkus rengė trenerė Dalė Drevinskienė.