Iš Šiauliuose vykusio Lietuvos sambo jaunių ir jaunimo čempionato su medaliais grįžo penki Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro (BKKSC) atstovai. Iš viso dalyvavo septyni, tačiau dviems iš jų pritrūko patirties. Nors sportininkai ir išsikovojo kelialapį į Europos čempionatą, jų treneriai teigia, kad jeigu sambo Biržuose būtų pripažinta kaip atskira sporto šaka, pergales skintų daugiau biržiečių kovotojų.
Šiame čempionate iškovoti trys aukso ir du sidabro medaliai. Jaunių amžiaus grupėje savo svorio kategorijoje Austėja Šlikaitė iškovojo pirmąją vietą, o Toma Einorytė – antrąją. Nors Nojus Ambrazevičius sėkmingai kovėsi ir nugalėjo du varžovus, tačiau trečioje kovoje teko nusileisti varžovui. Kovoje dėl trečiosios vietos vaikinui pritrūko patirties sambo kovoje ir medalio iškovoti nepavyko.

Jaunimo amžiaus grupėje savo svorio kategorijose Marijus Mitrochinas ir Gedas Gružauskas iškovojo pirmąsias vietas, Elijus Jokubėnas – antrąją. Biržiečiai Elijus ir Gedas, svorio kategorijoje iki 71 kg, įveikę po tris varžovus, susitiko finale. Įnirtingoje kovoje laimėjo patirtis, Gedo patyrimas buvo sėkmingesnis ir vaikinas iškovojo auksą, o Elijui atiteko sidabras. Verta pažymėti, kad Marijus yra pelnęs visų amžiaus grupių čempiono titulą (praėjusiais metais tapo Lietuvos jaunių ir suaugusių sambo čempionu, o šiais metais - jaunimo). 

 Visi čempionai iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Europos čempionate jau gegužės mėnesį Kipre. Bet prieš tai dar laukia vienas startas Lietuvoje – Lietuvos sambo čempionatas, kuris vyks balandžio 17 d. Sportininkus kovoms ruošia treneriai Mindaugas Simėnas, Alfredas Kuprevičius ir Sigitas Mitrochinas.

Elijus Gedas
Marijus
Austėja, Toma
Austėja, Toma, Gedas, Marijus, Elijus
Show More

Biržų rajono  kūno kultūros ir sporto centras.  Įmonės kodas 304195675.  Pavedimų ir paramos atsiskaitomoji sąskaita  Luminor Bank AB  LT114010051003678438.

Biržų r. sav. Biržų m. LT 41175 Rotušės g. 2,  tel.faksas numeris 8 450 32295, el. paštas: direktorius@bkksc.lt  www.bkksc.lt

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now