2021 m. rugsėjo 18-19 d.  Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro sportininkai puikiai pasirodė dvejose varžybose Šiauliuose bei užėmė prizines vietas.

Šeštadienį Lietuvos jaunių sambo čempionate Toma Einorytė puikiai kovėsi ant kilimo ir iškovojo sidabro medalį. Čempionate Toma susitiko su Europos jaunių čempione ir tik po atkaklios kovos, likus 20 s iki kovos pabaigos, pralaimėjo dvikovą, tačiau įveikė kitas savo varžoves ir tenkinosi aukšta antra vieta.

Lukas Žvalionis šiame čempionate iškovojo bronzos medalį.

O XIII tarptautiniame pasaulio čempiono Stanislovo Kulikausko vardo sambo turnyre Lukas Kondrotas ir Toma Einorytė savo svorio kategorijose, nugalėję visus varžovus, tapo turnyro nugalėtojais.

Sportininkus sambo kovoms ruošia treneriai Mindaugas Simėnas, Sigitas Mitrochinas ir Alfredas Kuprevičius.