2019 m. vasario 2 d. Palangos sporto centro Arenoje vykusiame Lietuvos sambo imtynių jaunių čempionate Biržų garbę gynė septyni Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai ir net šeši iš jų iškovojo prizines vietas.

Lietuvos čempionate savo svorio grupėse pirmosios vietos medaliais pasipuošė Gedas Gružauskas, Lukas Maldutis ir Rugilė Kornitenko.

Antrąją vietą iškovojo Fausta Petronytė. Treti liko Nojus Vaitiekūnas ir Vilius Kavalevskas.

Šiame Lietuvos sambo imtynių jaunių čempionate du biržiečiai iškovojo kelialapius į Europos čempionatą. Tokia garbė atiteko čempionais tapusiems G. Gružauskui ir L. Maldučiui.

Tikimės, kad jie garbingai gins Lietuvos trispalvę ir Biržų vardą balandžio mėnesį Kipre vyksiančiame Europos sambo jaunių čempionate.

Sportininkus treniruoja A. Kuprevičius, M. Simėnas ir S. Mitrochinas.