Vasario 16-20 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos jaunių šachmatų čempionatas.

Meida Šimaitė Lietuvos jaunių šachmatų čempionate iškovojo bronzos medalį. Jos treneris - Raimondas Paliulionis.

Vyriausių merginų grupėje (M18) biržietė Meida Šimaitė po 5 sužaistų ratų surinko 2,5 taško ir iškovojo bronzos medalį. Kamilė Rauckytė šalies čempionate užėmė šeštąją vietą. M16 amžiaus grupėje Karaliūtė Vestina liko penkta, M14 amžiaus grupėje Monika Korolkovaitė užėmė 8 vietą, kaip ir M10 amžiaus grupėje žaidusi Deimantė Karaliūtė.

Biržų rajono  kūno kultūros ir sporto centras.  Įmonės kodas 304195675.  Pavedimų ir paramos atsiskaitomoji sąskaita  Luminor Bank AB  LT114010051003678438.

Biržų r. sav. Biržų m. LT 41175 Rotušės g. 2,  tel.faksas numeris 8 450 32295, el. paštas: direktorius@bkksc.lt  www.bkksc.lt