2022 m. gegužės 8 d. biržiečiai dziudistai kovojo tarptautiniame dziudo turnyre „KYODAI“ Rygoje (Latvija), kur susirinko 678 stipriausi sportininkai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Suomijos ir Lenkijos.

Geriausiai sekėsi Ovidijui Remeikai, kuris visas keturias kovas baigė ankščiau laiko, nepalikdamas šansų savo varžovams, ir savo amžiaus ir svorio kategorijoje tapo nugalėtoju.

Evanas Gasiūnas „atlaikė“ penkias kovas iš kurių tris sėkmingai. Paskutinėje lemiamoje kovoje jaunasis sportininkas pralošė dėl trečiosios vietos.

Domantui Bartuškevičiui, panašiai kaip jo draugui Evanui, kovoje dėl trečiosios vietos teko pripažinti varžovo pranašumą,

Pagirtinai kovėsi ir ukrainietis Nazarar Gnytiy, iš 23 dalyvių užėmė septintąją vietą. Vaikinas kovėsi su penkiais varžovais, iš kurių tris nugalėjo.

Šiame turnyre sėkmingai kovėsi ir iškovojo sidabro medalį biržietė Fausta Petronytė, kuri šiuo metu mokosi Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazijoje. Mergina tą patį savaitgalį nacionalinės dziudo asociacijos organizuotame Lietuvos dziudo jaunimo U21 čempionate iškovojo auksą.

Jaunųjų sportininkų treneriai Mindaugas Simėnas, Alfredas Kuprevičius ir Sigitas Mitrochinas.