Paskutinę vasaros savaitę, rugpjūčio 24-28 dienomis Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro sportininkai stovyklavo kaimo turizmo sodyboje „Po Vinkšna“. Sodyboje šurmuliavo net 50 centro ugdytinių, nes buvo sujungtos dvi stovyklos – vasaros užimtumo stovykla „Sportas ir poilsis“ (24 ugdytiniai) ir fizinio aktyvumo ir sveikos mitybos skatinimo stovykla (26 ugdytiniai). Stovykla finansuota Vaikų ir jaunimo socializacijos programos ir visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Pirmoji stovyklos diena prasidėjo nuo susipažinimo su aplinka ir taisyklėmis. Po pietų stovyklautojai susitiko su svečiais – Visuomenės sveikatos biuro atstovėmis, kurios vedė sveikos gyvensenos paskaitą ir atliko kiekvieno vaiko kūno sudėties analizę segmentiniu analizatoriumi. Vėliau vyko treniruotės, įvairios komandinės užduotys. Vakare vaikai žiūrėjo lauko kiną ir aptarė dienos veiklas.

Antroji stovyklos diena prasidėjo rytine mankšta ir bėgimu. Vėliau susitiko su svečiais – policijos pareigūnais ir policijos bičiuliu Amsiu, kurie vedė saugumo pamokėlę, supažindino su  ir policininkų darbu, darbo įrankiais,  policijos automobiliu ir pan. Toliau vyko ne tik sportinė treniruotė, bet ir aktyvūs užsiėmimai ir žaidimai, pasiplaukiojimas tvenkinyje baidarėmis, vandens dviračiais, maudynės.

Trečią dieną, be treniruočių ir žaidimų, stovyklautojų laukė įsimintinas žygis šiaurietiškomis lazdomis. Nors visiems atrodė, kad tai paprastas ėjimas, tačiau taisyklingo ėjimo bei lazdų laikymo technikos reikėjo pasimokyti iš sporto klubo „Dynamic“ vadovo. Po dienos veiklų maudėsi pirtyje ir tvenkinyje, vakare - smagiai leido laiką diskotekoje.

Ketvirtą dieną Biržų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai stovyklautojus supažindino su ugniagesio-gelbėtojo profesija bei parengė vaikams daugybę linksmų estafečių, reikalaujančių ne tik greičio, bet ir sumanumo. Vakare po treniruočių ir žaidimų, vaikų laukė Grill vakarėlis.

Penktą paskutinę stovyklos dieną stovyklautojus vėl aplankė  Visuomenės sveikatos biuro atstovės, kurios mokė vaikus suteikti pirmąją pagalbą, kalbėjo apie sveikos gyvensenos privalumus bei aptarė kūno sudėties analizės rezultatus. Vakare, aptarus stovyklą, kiekvienas stovyklautojas gavo dalyvio medalį.

Šioje stovykloje trenerių ir vaikų bendravimas buvo grįstas pasitikėjimu ir pagarba, vyresnieji vaikai padėjo prižiūrėti mažesniuosius.

Užsiėmimų gausa ir įvairovė leido artimiau pažinti vieniems kitus, praplėsti akiratį, susirasti naujų draugų, įgyti daugiau pasitikėjimo, ugdytis ir tobulinti socialines kompetencijas, ugdytis kūrybiškumą ir iniciatyvumą.

1/2

Biržų rajono  kūno kultūros ir sporto centras.  Įmonės kodas 304195675.  Pavedimų ir paramos atsiskaitomoji sąskaita  Luminor Bank AB  LT114010051003678438.

Biržų r. sav. Biržų m. LT 41175 Rotušės g. 2,  tel.faksas numeris 8 450 32295, el. paštas: direktorius@bkksc.lt  www.bkksc.lt

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now