2017 m. vasario 3 dieną įvyko Lietuvos jaunučių pirmenybės Vilniuje, kuriose dalyvavo sportininkai iš visų Lietuvos miestų ir rajonų. Puikiai pasirodė Joginta Trečiokaitė, kuri du kartus pagerino savo asmeninį rezultatą 60 m bėgimo rungtyje (8,17 sek. ir finale 8,11 sek.) ir iškovojo antrąją vietą. Iki Lietuvos jaunučių pirmenybių čempionės titulo skyrė tik 0,02 sekundės. Gerai sekėsi šuolio į tolį rungtyje Lorečiui Šniokai, kuris nušoko 5,08m (asmeninis rezultatas) ir iškovojo šeštąją vietą. Milda Jablonskaitė 60 m bėgimo rungtyje pagerino savo asmeninį rezultatą  (8,85 sek.) ir užėmė dvidešimt pirmąją vietą. 200 m. bėgimo rungtyje Darius Valaitis įveikę per 28,08 sek ir užėmė keturioliktąją vietą, o Marius Valaitis (29,01 sek.) užėmė septynioliktąją vietą. Rutulio stūmimo rungtyje Rokas Kalvelis nustūmęs, 10,01 m - užėmė dvidešimt pirmąją vietą.

Biržų rajono  kūno kultūros ir sporto centras.  Įmonės kodas 304195675.  Pavedimų ir paramos atsiskaitomoji sąskaita  Luminor Bank AB  LT114010051003678438.

Biržų r. sav. Biržų m. LT 41175 Rotušės g. 2,  tel.faksas numeris 8 450 32295, el. paštas: direktorius@bkksc.lt  www.bkksc.lt