2021 m. gegužės 21 d. Biržų tvirtovės arsenalo salėje vyko abiturientų, baigusių sporto šakų programas, pažymėjimų įteikimo šventė. Šiais metais Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centrą baigė didžiulis, net 26, šaunių abiturientų būrys. Laikantis visų COVID-19 saugumo reikalavimų, šventėje dalyvavo tik abiturientai ir jų treneriai bei pasveikinti atvykę rajono savivaldybės mero pavaduotoja Audronė Garšvaitė ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Eugenijus Januševičius.

Svečiai linkėjo abiturientams sėkmės renkantis tolimesnį kelią. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas E. Januševičius, už aukštus sportinius pasiekimus, įteikė padėkos raštus Evaldui Prunskui, Elijui Jokubėnui, Marijui Mitrochinui ir Evelinai Kleinytei.

Direktorius Sigitas Mitrochinas abiturientams linkėjo visada siekti užsibrėžtų tikslų ir drąsiai žengti į priekį. Po sveikinimo žodžių direktorius, kartu su pavaduotoju ugdymui Viktoru Bagamolovu, abiturientams įteikė baigimo pažymėjimus ir atminimo dovanėles.

Abiturientai dėkojo treneriams už rūpestį ir smagias akimirkas, vairuotojams - už kantrybę ir saugias keliones, aptarnaujančiam personalui - už švarias ir tvarkingas patalpas bei visiems prisidėjusiems prie jų ugdymo ir sėkmės.

Muzikinius sveikinimus abiturientams skyrė Biržų kultūros centro kolektyvo vadovė Jūratė Garnelienė.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1