top of page

2019 m. gegužės 22 d. Biržų pilies arsenalo salėje įvyko Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro abiturientų, baigusių sporto programas, pažymėjimų įteikimo ceremonija, kurios metu buvo įteikti baigimo pažymėjimai 14 abiturientų. Pasidžiaugta nepastebimai užaugusiais jaunais žmonėmis, tapsiančiais savarankiškomis asmenybėmis bei palinkėta sklandžios ir sėkmingos egzaminų sesijos.

Mero pavaduotoja Astra Korsakienė sportininkams palinkėjo sportuojant įgytas gyvenimiškas patirtis pritaikyti siekiant ateities tikslų. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė, laikinai einanti vedėjos pareigas, Lina Vireliūnienė pasveikino abiturientus ir įteikė padėkos raštus už aukštus sportinius pasiekimus krepšininkams Šarūnui Valuntai ir Erikui Venskui, lengvaatlečiui Gyčiui Petrusevičiui ir vaikinų treneriams Žydrūnui Kačinskui ir Viktorui Bagamolovui. Linksmomis melodijomis sportininkus sveikino ir Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokyklos pučiamųjų orkestro muzikantai (vadovas Gitas Korsakas).

Centro direktorius Sigitas Mitrochinas ir pavaduotojas Viktoras Bagamolovas visiems abiturientams įteikė baigimo pažymėjimus ir atminimo dovanėles.

Kuomet kiekvienas abiturientas buvo apdovanotas baigimo pažymėjimais, artimųjų ir draugų gėlėmis, visi buvo pakviesti bendrai nuotraukai Biržų pilies prieigos

bottom of page