2022 m. balandžio 16 dieną Pasvalio arenoje vyko penktasis atviras Pasvalio dziudo čempionatas, kuriame  dalyvavo apie 200 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų. Penki Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerių Mindaugo Simėno, Alfredo Kuprevičiaus ir Sigito Mitrochino auklėtiniai grįžo su medaliais.

Svorio kategorijoje iki 34 kg Evanas Gasiūnas, laimėjęs visas keturias kovas anksčiau laiko, iškovojo čempiono vardą.

Svorio kategorijoje iki 46 kg Ovidijus Remeika, laimėjęs visas tris kovas anksčiau laiko, taip pat iškovojo čempiono vardą.

Simonas Žukas svorio kategorijoje virš 66 kg, nugalėjęs keturis varžovus, taip pat pasipuošė aukso medaliu.

Toje pačioje virš 66 kg svorio kategorijoje Markas Martinkėnas liko antras. Vaikinas, nugalėjęs tris varžovus, patyrė pralaimėjimą tik kovodamas su treniruočių draugu S. Žuku.

Antrąją vietą svorio kategorijoje iki 55 kg iškovojo ir Gytis Kairys, kuris turėjo tris kovas – du varžovus įveikė, o vienam teko nusileisti.