top of page

2021 m. spalio 9 d. Biržų dziudistai varžėsi 5-ajame atvirame Pasvalio dziudo čempionate, kuriame dalyvavo apie 300 sportininkų iš daugelio Lietuvos miestų ir miestelių bei sportininkai iš Latvijos. Jaunieji sportininkai namo parvežė krūvą medalių.

Jauniausių U-9 amžiaus grupėje savo svorio kategorijoje Domantas Bartuškevičius atkakliai kovėsi dėl trečiosios vietos, tačiau pritrūko sportininkui jėgų ir teko tenkintis ketvirta vieta. Verta pažymėti, kad šios varžybos Domantui buvo pirmosios.

U-11 amžiaus grupėje puikiai sekėsi Ovidijui Remeikai ir Lukui Martinkėnui. Abu bendraklasiai, nugalėję visus priešininkus, susitiko finale. Ovidijus šį kartą buvo stipriausias ir iškovojo aukso medalį, o Lukui atiteko sidabras.

Evanas Gasiūnas savo svorio kategorijoje iškovojo sidabro medalį. Vaikinas įveikė tris varžovus ir pralaimėjo tik finalinę kovą.

Marius Puodžiūnas, įveikęs keturis varžovus ir vienam nusileidęs, iškovojo bronzos medalį.

U-13 amžiaus grupėje savo svorio kategorijoje Martynas Sveikauskas, nugalėjęs visus varžovus ir tik finalinėje kovoje patyręs pralaimėjimą, iškovojo antrąją vietą.

Simas Žukas, laimėjęs tris kovas ir vieną pralaimėjęs, liko trečias.

Jaunųjų dziudistų treneriai - Mindaugas Simėnas, Alfredas Kuprevičius ir Sigitas Mitrochinas.