2021 m. rugpjūčio 21 d. Parovėjoje vyko Biržų rajono kaimo bendruomenių sąskrydis, kuriame dalyvavo apie 40 rajono bendruomenių. Susirinkę šventės dalyviai ne tik stebėjo bendruomenių kolektyvų pasirodymus, vaišinosi suneštinėmis vaišėmis, bet ir aktyviai rungtyniavo smagiose rungtyse.

Sportinių rungtynių metu buvo paskelbti ir medaliais apdovanoti nugalėtojai bei prizininkai.

Lauko domino žaidime „Mergų“ komanda (Laura ir Ieva) užėmė pirmąją vietą. Antroje vietoje liko komanda „Vabalninkai“ (Vydas ir Dalia), trečioje – „Šeima“ (Edita ir Marius).

Tinklinio varžybose, žaidžiant pagal kiek neįprastas, bet linksmas taisykles – poromis, kamuolį perduodant ištiestomis paklodėmis, varžėsi net 11 komandų. Pirmąją vietą iškovojo „Mergų“ (Laura ir Ieva) komanda, antrąją – „Kirdoniai“ (Laima ir Paulius) ir trečiąją – „Pabiržė I“ (Lukas ir Tomas).

Ieties metimo rungtyje varžėsi 16 komandų. Geriausi metikai – komanda „Žalieji“ (Audrys ir Tomas) surinko 54 taškus ir iškovojo pirmąją vietą. Nedaug nuo jų atsiliko „Abudu“ komanda (Vydas ir Eugenijus), kuri surinkusi 51,5 taško  liko antroje vietoje, na o trečiojoje vietoje komanda „Pabiržė I“ (Lukas ir Tomas) surinko 50,8 taško ir tenkinosi trečiąją vieta.

Pasagos metimo rungtyje geriausiai sekėsi komandai „Dalė, Augis ir KO“ . Antroji vieta atiteko komandai „Šeima“ (Edita ir Marius), na o trečiojoje vietoje liko komanda „Rinkuškiai“ (Toma ir Laima).

Daugiausiai komandų, net po 24,  išbandė smiginio ir golfo rungtis. Taikliausiai golfo kamuoliuką rideno ir mušė „Abu“ komanda (Dalia ir Vidas). Antrą vietą užėmė „Mergos“ (Laura ir Ieva“, o trečią – „Medeikiai“ (Ligita ir Jonas).

Taikliausiai strėlytes mėtė „Užušiliai“ komanda (Marius ir Raminta). Antri liko „Nemradas“ komanda (Dalia ir Dovilė), o trečioje vietoje – komanda „Sesės“ ( Laima ir Dalia).