top of page

Šeštadienį, sausio 7, vieną šalčiausių šių metų dienų, Panevėžyje vyko tarptautinės lengvosios atletikos varžybos „Sprinto diena“. Varžybos buvo sėkmingos Biržų jauniesiems lengvaatlečiams ir jų treneriui S. Strelcovui.

Puikiai sekėsi 2002-2003m. amžiaus grupėje Jogintai Trečiokaitei, kuri laimėjo pirmąją vietą sprinto dvikovėje – 60 m (8,46 sek.) ir 30 m įsibėgėjus (3,53 sek.). Toje pačioje rungtyje gerai pasirodė Milda Jablonskaitė, laimėjusi trečiąją vietą 60 m (8,95 sek.) ir 30 m įsibėgėjus (3,92 sek.). Dariaus Valaitis sprinto dvikovėje 60 m (8,30 sek.) ir 30 m įsibėgėjus (3,58 sek.) užėmė penktąją vietą. Estafetės rungtyje 2x50 m mergaičių pora - Joginta Trečiokaitė ir Rasa Mitraitė iškovojo 2-ąją vietą (14,6 sek.), o berniukų 2x50 m., broliai Darius ir Marius Valaičiai iškovojo trečiąją vietą (13,3 sek.). Sportininkai buvo apdovanoti taure, diplomais ir medaliais.