1/2

2020 m. vasario 13 d. Biržų krašto muziejaus „Sėla“ arsenalo salėje įvyko sportininkų pagerbimo šventė, kurios metu buvo apdovanoti sportininkai, 2019 metais pasiekę reikšmingų pergalių respublikinėse ir tarptautinėse varžybose, bei jų treneriai.

Pasveikinti ir pasidžiaugti sportininkų laimėjimais atvyko LR Seimo narys Audrys Šimas, Seimo nario Viktoro Rinkevičiaus padėjėja Stasė Eitavičienė, rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas, švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Eugenijus Januševičius. Svečiai sportininkams dėkojo už jų pasiektus rezultatus bei linkėjo toliau siekti užsibrėžtų tikslų ir pasiekti dar didesnių pergalių.

Šventės metu buvo pagerbti įvairių sporto šakų sportininkai ir jų treneriai:

krepšininkės - Sintija Aukštikalnytė ir Kamilė Žukaitė bei jų trenerės - Monika Kregždytė ir Nijolė Kregždienė;

dziudistai – Marijus Mitrochinas, Elijus Jokubėnas, Lukas Maldutis, Gedas Gružauskas, Evelina Kleinytė, Martynas Kvedaras, Fausta Petronytė, Rosita Reišytė, Nojus Vaitiekūnas ir jų treneriai - Sigitas Mitrochinas, Mindaugas Simėnas ir Alfredas Kuprevičius;

lengvaatlečiai - Arnas Sapatka, Gytis Petrusevičius, Matas Bagamolovas, Nikodemas Navickas, Loretis Šnioka, Darius Valaitis, Marius Valaitis ir jų treneriai – Simas Strelcovas ir Viktoras Bagamolovas;

šauliai - Evaldas Prunskus, Laura Viederytė, Vilmantė Ašakaitė, Kasparas Bajoras, Paulius Viplentas, Valerija Bondarenco ir trenerė Dalė Drevinskienė;

boksininkai - Erikas Kiseliūnas, Lukas Bartašius, Domantas Jakūbonis ir jų treneris Virgilijus Stapulionis;

automobilių sporto atstovai -            Erikas Narbutas ir Raimundas Kukenys. Be to Biržų automobilių sporto klubas užėmė 2 vietą Lietuvos automobilių kroso čempionato metinėje įskaitoje;

jėgos sportininkai - Aloyzas Slavinskas, Eugenijus Cibulskis ir Paulius Morkvėnas;

motokrosininkai - Egidijus Maciūnas ir Liutauras Variakojis;

badmintonininkas  Mindaugas Trybas;

aviamodeliuotojas Darijus Atkočiūnas.

Šventės metu buvo pasidžiaugta ne tik sportiniais rezultatais, bet ir padėkota už aktyvią sportinę veiklą ir pagalbą organizuojant renginius Vydui Vareikai, Liuitgardui Ramutėnui, Danieliui Kerbeliui, Arūnui Pažemeckui, Laimai Kėželienei, Audriui Unglinikui, Audriui Viduoliui, Arūnui Anskinui, Gintarui Kavoliūnui, Vytautui Armalui, Zitai Vlaščenko, Valerijai Vaitaitienei, Vincui Varzai, Gerdai Miliauskaitei, Vestinai Karaliūtei.

Lengvosios atletikos asociacijos valdybos pirmininkui Algirdui Maldūnui, UAB „Makveža“ Biržų skyriui, UAB „Biržiečių žodis“, UAB „Šiaurės rytai“ ir UAB „Balticum TV“ Biržų skyriui įteiktos padėkos už bendradarbiavimą ir pagalbą garsinant Biržų kraštą.

Už puikius darbo rezultatus padėkota krepšinio treneriams Algirdui Kriaučiūnui, Žydrūnui Kačinskui, šaudymo treneriui Raimondui Briedžiui, šachmatų treneriui Raimondui Paliulioniui, futbolo treneriui Vytautui Stanulevičiui.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Eugenijus Januševičius įteikė padėkas treneriams Raimondui Briedžiui, Dalei Drevinskienei, Simui Strelcovui ir Viktorui Bagamolovui už svarų indėlį rengiant moksleivius Lietuvos mokyklų žaidynėms.

Sportininkų pagerbimo šventę paįvairino Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokyklos pučiamųjų skyriaus muzikantai ir jų vadovas Gitas Korsakas.

Daug padėkos žodžių išsakyta sportininkams, kurių pergalės garsina Biržus. Biržai gali didžiuotis savo sportininkais, pasiekusiais aukštų rezultatų ir įrodžiusiais, jog yra tarp geriausiųjų ne tik savo rajone ar Lietuvoje, bet ir Europoje.

Biržų rajono  kūno kultūros ir sporto centras.  Įmonės kodas 304195675.  Pavedimų ir paramos atsiskaitomoji sąskaita  Luminor Bank AB  LT114010051003678438.

Biržų r. sav. Biržų m. LT 41175 Rotušės g. 2, tel.faksas numeris 8 450 32295, el. paštas: direktorius@bkksc.lt

www.bkksc.lt

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now