top of page

Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centras 2019 m. sausio 30 d. Biržų muziejaus „Sėla“ arsenalo salėje suorganizavo rajono geriausių sportininkų ir jų trenerių pagerbimo šventę, kurios metu buvo apdovanoti Lietuvos čempionatų nugalėtojai ir prizininkai, taip pat tie, kurie sėkmingai laurus skina už Lietuvos ribų.

Biržiečiams sportininkams 2018-ieji buvo sėkmingi. Biržai didžiuojasi savo sportininkais, pasiekusiais aukščiausių rezultatų ir įrodžiusiais, kad yra tarp geriausiųjų ne tik Biržuose, Lietuvoje, bet ir Europoje bei pasaulyje. Sportininkų darbštumas, ištvermė ir kantrybė yra pavyzdys mums visiems, kaip atkakliai reikia siekti užsibrėžto tikslo.

Sportininkus pasveikinti atvyko LR seimo nariai Viktoras Rinkevičius ir Audrys Šimas, lengvosios atletikos asociacijos prezidentas Danielius Kuprys, lengvosios atletikos asociacijos valdybos pirmininkas viceprezidentas Algirdas Maldūnas, Biržų rajono savivaldybės meras Valdemaras Valkiūnas, vicemerė Irutė Varzienė ir kiti garbūs svečiai.

Lengvosios atletikos asociacijos svečiai D. Kuprys ir A. Maldūnas palinkėjo sportininkams toliau siekti aukštumų ir atminimo medalius bei asociacijos kalendorius įteikė seimo nariams V. Rinkevičiui ir A. Šimui, rajono merui V. Valkiūnui, vicemerei I. Varzienei, o kūno kultūros ir sporto centro direktoriui S. Mitrochinui, pavaduotojui V. Bagamolovui ir treneriui A. Viduoliui vardinius prizus.

Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro vardiniais atminimo prizais už pasiekimus sportui buvo apdovanoti devynių sporto šakų 38 geriausi sportininkai:

šachmatininkės - Kamilė Rauckytė, Meida Šimaitė, Monika Korolkovaitė ir jų treneris – Raimondas Paliulionis;

krepšininkai – Erikas  Venskus, Šarūnas Valunta, Nojus Petraitis ir jų treneris – Žydrūnas Kačinskas;

dziudistai - Marijus Mitrochinas, Lukas Maldutis, Elijus Jokubėnas, Fausta Petronytė, Grantas Strelčiūnas, Vilius Kavalevskas, Nojus Ambrazevičius, Austėja Šlikaitė, sesės Gabrielė ir Evelina Sirtautaitės, treneriai – Petras Jukonis, Alfredas Kuprevičius, Mindaugas Simėnas ir Sigitas Mitrochinas;

šauliai - Tadas Keršinskas, Ieva Vaserytė, Laura Viederytė, Evaldas Prunskus, Vilmantė Ašakaitė, Radvilė Bėliakaitė, treneriai – Raimondas Briedis ir Dalia Drevinskienė;

lengvosios atletikos prizininkai – Matas Bagamolovas, Gytis Petrusevičius, Arnas Sapatka, Darius ir Marius Valaičiai, Kristupas Kubilius, treneriai – Viktoras Bagamolovas ir Simas Strelcovas;

jėgos trikovės sportininkai – Eugenijus Cibulskis, Lukas Ukrinas, Paulius Morkvėnas, Jonas Grinas ir jų treneris – Vincas Varza;

stalo tenisininkas – Petras Plepys;

aviacijos sportininkas - Darius Atkočiūnas;

badmintonininkai – Saulius Pipynė, Vaidas Korolkovas, Remigijus Šimonis ir Mindaugas Tribas.

Atminimo prizais apdovanoti ir aktyvūs biržiečiai, kurie prisidėjo, kad sportas Biržuose klestėtų, kad būtų pasiekta kuo gražiausių sportinių rezultatų, kad, pagaliau, kuo daugiau biržiečių susidomėtų sportu, įsitrauktų į sportinį gyvenimą. Prizai įteikti ir rėmėjams – Leonui Čiudarui, Algirdui Maldūnui, TŪB „Rinkuškiai“, AB „Siūlas“, UAB „Biržų duona“, UAB „Biržų ranga“, UAB „Tyla“, UAB „Šiaurės rytai“, UAB „Biržiečių žodis“, telekomunikacijos bendrovei „Balticum“ ir „Norfos“ labdaros ir paramos fondui.

Šventės dalyvius ir svečius sveikino ir renginį užbaigė šauni iniciatyvinė jaunimo grupė „Marabu band“ iš Pasvalio, kurios vadovas Mindaugas Garalevičius.

bottom of page