2020 m. vasario 28 d. Panevėžyje  vyko tarptautinės lengvosios atletikos varžybos „Nevėžio taurė 2020“, kuriose dalyvavo ir Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro lengvaatlečiai. Šiose varžybose puikiai sekėsi šuolio į tolį rungtyje Arnui Sapatkai. Jis, nušokęs 6 m 56 cm, tapo čempionu ir iškovojo Nevėžio taurę.

Biržiečiams sprinteriams ši diena buvo taip pat nebloga - net trys pateko į finalą. Darius Valaitis iškovojo antrąją vietą (7,26 s), Marius Valaitis - penktąją vietą (7,32 s - asmeninis rezultatas), o Marius Kučas - šeštąją vietą (7,44 s - asmeninis rezultatas).

200 m bėgimo rungtį Marius Valaitis įveikė per 23,73 s ir iškovojo antrąją vietą, o Darius Valaitis - per 23,87 s ir liko ketvirtas.

Estafetinį 4x200 m bėgimą Marius Valaitis, Aivaras Lapelis (Rokiškis), Marius Kučas, Darius Valaitis įveikė per 1.37,00 min ir užtikrintai iškovojo pirmąją vietą.

Du biržiečiai - Arnas Sapatka (šuolio į tolį rungtis) ir Darius Valaitis (60 m bėgimo rungtis) - pateko į Lietuvos jaunių rinktinę ir kovo 7 dieną turės teisę dalyvauti Baltijos šalių lengvosios atletikos čempionate, kuris vyks Klaipėdoje.