Biržų „Saulės“ gimnazijos merginų komanda, kovo 10 dieną, vyko į  Elektrėnus, kur dalyvavo Lietuvos mokyklų finalinėse smiginio varžybose. Atvažiavo net  27 komandos iš įvairių Lietuvos mokyklų. Komandos buvo suskirstytos į 8 pogrupius. Savo pogrupyje įveikėme 3 komandas ir pakliuvome į 16-tuką ,kur nugalėjome  dar vieną komandą. 8-tuke lydėjo dar viena sėkmė ir tada jau patekome į 4-tuką. Ketvertuke jau reikėjo žaisti iki trijų laimėtų legų, kur įveikus dar vieną komandą jau teko kovoti dėl 1-2 vietos. Dėl 1-2 vietos kovojome su Vilniaus komanda, kuri jau turi reitingus, bet kova buvo labai lygi 2:2 paskutinį lemiamą legą pavyko laimėti  Vilniaus merginų komandai.

Taigi Gabrielė Tamašauskaitė 3a ir Laura Vaičiulėnaitė 2a laimėjo garbingą II-ą vietą.