2021 m. liepos 3 d. Biržų motokroso trasoje vyko motokroso varžybų „Lietuvos taurė 2021“ IV etapas, kurį organizavo Biržų motoklubas „Agaras“. Varžybose dalyvavo 182 dalyviai iš visos Lietuvos ir Latvijos. Biržai nuo seno garsėja giliomis motociklų tradicijomis, todėl įvairiose klasėse atstovavo net 20 biržiečių motociklininkų, iš kurių net 14 „Agaro“ klubo narių.

Egidijus Maciūnas (Ponoras) Veteranai 50+ klasėje užėmė II vietą. Gan aukštą V vietą šioje klasėje užėmė ir Saulis Zalinkevičius (Agaras). Gintaras Strautnikas (Ponoras) tenkinosi aštunta vieta.

125 klasėje biržietis Jokūbas Skeberdis, atstovaujantis „MBP motocross team“ komandą, užėmė II vietą.

MX2 C klasėje Armantas Dudoras, atstovaujantis Panevėžio MSK Sema komandą, iškovojo III vietą.

MX2 klasėje Gustas Martinkėnas (Panevėžio MSK Sema) užėmė V vietą.

MX1 C klasėje aukštą IV vietą užėmė Marius Pelanis (Agaras).

Bendroje komandinėje įskaitoje Biržų motoklubas „Agaras“ surinko 151 tašką ir lygiuojasi 9 komandinės lentelės eilutėje, o Biržų „Ponoras“ su 70 taškų yra 18 vietoje.

Visi nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro, motoklubo „Agaras“  medaliais ir prizais bei rėmėjų įsteigtais prizais, o pirmas tris vietas etape užėmusios komandos apdovanotos taurėmis.