2022 m. balandžio 13 d. vyko Biržų rajono moterų šaškių pirmenybės. Kiekviena varžybų dalyvė sužaidė po 6 partijas.

Pasiekusi 5 pergales ir tik vieną partiją baigus lygiosiomis, rajono šaškių pirmenybių čempione tapo Zita Kėželienė. Tik varžybų nugalėtojai nusileidusi Rimvyda Jonikienė liko antra, o trečią vietą iškovojo Gintarė Petrauskienė.

Kiek anksčiau vykusiose rajono vyrų pirmenybėse trečius metus iš eilės nugalėjo Edmundas Čirbulėnas surinkęs 16 taškų iš 20 galimų. Jonas Morkvėnas, surinkęs 13,5 taško, liko antras.  Ričardas Burbulis surinko 13 taškų ir liko trečias. Ričardas du kartus įveikė J. Morkvėną, tačiau to nepakako, kad iškovotų aukštesnę nei trečią vietą.

Biržų šaškių klubo nariai nuolat dalyvauja įvairiose varžybose, dažnai užima ir prizines vietas. Neseniai vykusiose Kupiškio miesto seimo nario Jono Jaručio taurės šaškių varžybose dalyvavo septynių rajonų atstovai, tarp kurių biržietis Stasys Gintautas užėmė trečią vietą.