2022 m. spalio 28 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo sporto salėje vyko Biržų rajono moksleivių klasikinės štangos spaudimo varžybos.

Varžybų rezultatai:

Merginos iki 63 kg:

I vieta - Gabrielė Blaževičiūtė (45 kg), Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla

II vieta - Erna Variakojytė (45 kg), Biržų „Saulės“ gimnazija

Merginos virš 63 kg:

I vieta - Karina Balčiūnaitė (42,5 kg), Biržų „Saulės“ gimnazija

Absoliuti merginų įskaita:

I vieta - Gabrielė Blaževičiūtė, Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla

II vieta -  Erna Variakojytė, Biržų „Saulės“ gimnazija

III vieta - Karina Balčiūnaitė, Biržų „Saulės“ gimnazija

Vaikinai iki 59 kg:

I vieta - Danas Vėjelis (70 kg), Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

II vieta - Giedrius Tamašauskas (60 kg), Biržų ,,Atžalyno'' pagrindinė mokykla

III vieta - Ugnius Teišerskis (60 kg), Biržų „Saulės“ gimnazija

Vaikinai iki 66 kg:

I vieta - Mykolas Grikis (85 kg), Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

II vieta - Marius Drevinskas (80 kg), Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

III vieta - Justas Taujanskas (70 kg), Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

Vaikinai iki 74 kg:

I vieta - Vytautas Lendel (90 kg), Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla

II vieta - Ignas Indriliūnas (90 kg), Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

III vieta - Saimonas Dunauskas (85 kg), Biržų „Saulės“ gimnazija

Vaikinai iki 83 kg:

I vieta - Lukas Pleška (100 kg), Biržų  technologijų ir verslo mokymo centras

II vieta - Faustas Čirvinskas (100 kg), Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

III vieta - Erikas Atlavinis (62.5 kg), Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

Vaikinai iki 93 kg:

I vieta - Gintaras Variakojis (130 kg), Biržų „Saulės“ gimnazija

II vieta - Arnas Tunkevičius (90 kg), Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

Vaikinai virš 93 kg:

I vieta - Valdas Vasiliauskas (125 kg), Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla

II vieta - Erikas Andželis (75 kg), Biržų ,,Atžalyno'' pagrindinė mokykla

Absoliuti vaikinų įskaita:

I vieta - Gintaras Variakojis

II vieta - Lukas Pleška

III vieta - Faustas Čirvinskas

Komandinė įskaita:

I vieta - Biržų „Saulės“ gimnazija

II vieta - Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

III vieta - Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla

 

Varžybas organizavo Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centras bei Biržų sporto klubas „Jėga“.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1