top of page

2021 m. birželio 29-ąją Krepšinio namuose Kaune iškilmingai uždarytas 2020-2021 metų LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) sezonas.

Moksleiviams ir sporto mokykloms skirtame renginyje susirinkusius laureatus apdovanojo LR Vyriausybės švietimo, mokslo ir sporto viceministras Linas Obcarskas. Šiame renginyje buvo apdovanota ir Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro auklėtinė Sintija Aukštikalnytė. Ši jaunoji krepšininkė yra labai talentinga ir stebina kiekvienose varžybose, todėl ir šiame renginyje jai buvo įteiktos net 5 nominacijos: rezultatyviausia sezono žaidėja, daugiausiai kamuolių atkovojusi žaidėja, taikliausia baudų metikė, daugiausiai kamuolių perėmusi žaidėja, naudingiausia U16 čempionatų žaidėja.

Visiems pasižymėjusiems žaidėjams buvo įteikti atminimo prizai, LIDL dovanos bei NIKE dovanų kuponai.

Sintija krepšinį pradėjo žaisti būdama šešerių. Mergina priklauso ne tik Biržų krepšininkų komandai, bet yra ir Lietuvos U-14 ir U-15 merginų rinktinės narė, projekto „Talentų karta“ bei MKL lygos  žvaigždžių dienos dalyvė. Sintiją krepšinio subtilybių moko trenerės Monika Kregždytė ir Nijolė Kregždienė.

bottom of page