2019 m. vasario 8 – 9 dienomis Kaune vyko Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo Simo Strelcovo treniruojami lengvaatlečiai.

Dviejų dienų varžybose geriausią rezultatą pasiekė Loretis Šnioka. Vaikinas trišuolio rungtyje nušoko 12,31 m ir iškovojo trečiąją vietą. Deja, šuolio į tolį rungtyje, kaip ir daugumai sportininkų, fortūna nesišypsojo. L. Šnioka nušoko 5,94 m, nusileido trečiosios vietos laimėtojui pagal antrą geriausią atliktą šuolį ir užėmė garbingą ketvirtąją vietą.

Estafetinį bėgimą 4 x 200 m vaikinų komanda (Marius Valaitis, Rolandas Tichonovičius, Loretis Šnioka, Darius Valaitis)  įveikė per 1:42,19 min ir užėmė ketvirtąją vietą. Jaunieji sportininkai nusileido varžovams iš Alytaus, Vilniaus ir Klaipėdos.

Darius Valaitis 60 m sprinto paruošiamajame bėgime (7,43 s), iki finalo pritrūkęs 0,02 s, užėmė aštuntąją vietą, o 300 m bėgime (38,88 s) užėmė devintąją vietą.

Marius Valaitis 300 m bėgimo rungtį įveikė per 39,30 s ir liko tryliktas.

Šis Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionatas vainikavo žiemos sezono pabaigą, kuriame biržiečiai pasiekė daug gerų rezultatų.