top of page

Savaitgalį (2020 m sausio 10-11 d.) Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro manieže vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas.

Jaunių grupėje Arnas Sapatka (po didelės čiurnos traumos) nušoko 6 m 34 cm ir tapo šuolio į tolio rungties čempionu.

Čempionu tapo ir Darius Valaitis 60 m finalinę bėgimo rungtį įveikęs per 7,31 s (7,32 s p. b.),  o 300 m bėgimo rungtyje iškovojo antrąją vietą (38,11 s - asmeninis rezultatas).

Marius Valaitis  300 m bėgimo rungtyje, šiek tiek atsilikęs nuo brolio, iškovojo trečiąją vietą (38,54 s - asmeninis rezultatas). Marius 60 m paruošiamąjį bėgimą įveikė per 7,52 s, o finalinį per 7,55 s ir užėmė šeštąją vietą.

Marius Kučas 60 m bėgimą įveikė per 7,66 s (asmeninis rezultatas) ir iškovojo aštuntąją vietą.

Visi jauniai iškovojo kelialapius į Lietuvos jaunių čempionatą, kuris vyks šių metų vasario 7-8 dienomis Klaipėdoje.

Jaunimo amžiaus grupėje šiek tiek nepasisekė Matui Bagamolovui, kuris šuolio į tolį rungtyje liko penktas, nušokęs 6,62 m ir tik 3 cm atsilikęs nuo trečiosios vietos nugalėtojo.

Estafetiniame 4x200 m Biržų atletai turėjo net dvi vyrų komandas. Viena komanda (Marius Valaitis, Nikodemas Navickas, Matas Bagamolovas ir Darius Valatis) iškovojo antrąją vietą (1:38,00), kita komanda (Marius Kučas, Arnas Sapatka, Rolandas Tichonovičius ir Loretis Šnioka) liko ketvirti.

Milda Jablonskaitė šuolio į tolį rungtyje nušoko 4,49 m ir iškovojo trečiąją vietą.

Martyna Gražinytė 60 m bėgimo rungtį įveikė per 8,80 s tenkinosi septintąja vieta.

Tomas Balčiūnas šuolio į tolį rungtyje iškovojo aštuntąją vietą (5,86 m).

Nikodemas Navickas 60 m bėgimo rungtyje paruošiamąjį bėgimą įveikė per 7,68 s ir pateko į finalą, tačiau sekretoriate buvo padaryta klaida, dėl kurios vaikinas negalėjo toliau startuoti. Nikodemas 300 m bėgimą įveikė per 39,57 s (asmeninis rezultatas) ir iškovojo aštuntąją vietą.

Puikiai pasirodė ir kiti Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro jaunieji atletai pasiekę savo asmeninius rezultatus.

Šiame čempionate iškovota daug kelialapių į Lietuvos jaunimo ir suaugusių čempionatą, kuris vyks vasario 21-22 dienomis Klaipėdoje. Sportininkus treniruoja lengvosios atletikos treneriai Simas Strelcovas ir Viktoras Bagamolovas.